PER STENIUS. AKVARELLER, 2 st, landskap i söder, signerade samt daterade -59.

4369423. PER STENIUS. AKVARELLER, 2 st, landskap i söder, signerade samt daterade -59.

17 x 29 cm, 29 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Per Stenius (1922–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 29 cm, 29 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Per Stenius (1922–2014)

Antal besök: 443