OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. VÄGGBONAD, vävd, skogsdunge, osignerad.

4369402. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. VÄGGBONAD, vävd, skogsdunge, osignerad.

Ca 149 x 154 cm.

Smärre slitage.

Tema

ABF Kalmar län

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 149 x 154 cm.

Smärre slitage.

Tema

ABF Kalmar län

Antal besök: 893