ROBERT KASIMIR. etsning, signerad, Wien.

4369363. ROBERT KASIMIR. etsning, signerad, Wien.

Ramens mått ca 25,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 25,5 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 170