OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Väggtextil, tvättdag vid ån, osignerad.

4369352. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Väggtextil, tvättdag vid ån, osignerad.

97 x 149 cm.

Smärre slitage.

Tema

ABF Kalmar län

Gör en kostnadsfri värdering!

97 x 149 cm.

Smärre slitage.

Tema

ABF Kalmar län

Antal besök: 777