JULES ZERMATI. Spelmannen. Olja på duk. Signerad Zermati.

43692. JULES ZERMATI. Spelmannen. Olja på duk. Signerad Zermati.

55x68 cm.

Mindre duklagning och krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x68 cm.

Antal besök: 1 887