MARCUS COLLIN. Regning dag, signerad samt daterad -26, akvarell.

4369287. MARCUS COLLIN. Regning dag, signerad samt daterad -26, akvarell.

49 x 38 cm, 60 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Collin (1882–1966)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 38 cm, 60 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Collin (1882–1966)

Antal besök: 311