GEORGES POINT. KOMPOSITION, FÄRGLITOGRAFI.

4369234. GEORGES POINT. KOMPOSITION, FÄRGLITOGRAFI.

Signerad och numrerad 33/50.
Bladmått: 58x58cm.
Rammått: 81x79cm.

Ej examinerad ur ram. Ram med ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och numrerad 33/50.
Bladmått: 58x58cm.
Rammått: 81x79cm.

Antal besök: 260