Bärbart kassaskåp i plåtjärn, från 1800-talet.

4369203. Bärbart kassaskåp i plåtjärn, från 1800-talet.

Dekoration i form av cirklar med lätt snitt.
10x25,3x20 cm.

Slitage och rost. Med en nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

10x25,3x20 cm.

Antal besök: 157