SKRIVBORD med STOL, 1900-tal.

SKRIVBORD med STOL, 1900-tal.
436919. SKRIVBORD med STOL, 1900-tal.

Höjd 79 cm. Längd 103 cm, bredd 62 cm.

Bruksslitage, maskstungen. List med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 532