JAUME PONS MARTÍ. Landskap.

JAUME PONS MARTÍ. Landskap.
4369175. JAUME PONS MARTÍ. Landskap.

Olja på duk fäst på ett bräde.
Signerad.
16x23,5 cm.

I gott skick. Gjuten och målad trä- och stuckaturram, med små brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
16x23,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 374