TAKKRONA, med prismor, 1900-tal.

4368802. TAKKRONA, med prismor, 1900-tal.

Dia 70 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dia 70 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 141