SIDEBOARD / SKÄNK, bondrokoko-stil, 1900-talets andra hälft.

4368795. SIDEBOARD / SKÄNK, bondrokoko-stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd: ca 108 cm.
ca 160 x 55 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 108 cm.
ca 160 x 55 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 270