”Gratis gåvor från Stork Margarine Presentkupong med varje pund”, 1900-talets formade självstående reklamskyltmodell ombord som visar en stork som håller en skylt, stämplad på baksidan med upphovsrätt för 'James Laworth & Bro., LTD. London.', 66,5 cm x 44 cm.
Med slitage och märken i proportion till ålder, viss kantslitage och skalning, ett ringmärke centralt, en sektion utskuren i underkanten.