Figurin sittande kvinna Dahl Jensen Copenhagen (andrasortering). höjd 23 cm.
Bordslampa (omgjord ljusstake) 2:a sortering Royal Copenhagen 23 cm.
Terrin orientalisk diameter 23 cm.
Rökelsekar höjd 10,5 cm.
5 figuriner höjd mellan 14 och 30 cm.
Figurin DJ med skavmärken, terrin med nagg insidan, ett par figuriner med lagningar/nagg.
Rökelsekar höjd 10,5 cm.