FIGURINER m.m, 9 st, porslin.

436862. FIGURINER m.m, 9 st, porslin.

Figurin sittande kvinna Dahl Jensen Copenhagen (andrasortering). höjd 23 cm.
Bordslampa (omgjord ljusstake) 2:a sortering Royal Copenhagen 23 cm.
Terrin orientalisk diameter 23 cm.
Rökelsekar höjd 10,5 cm.
5 figuriner höjd mellan 14 och 30 cm.

Figurin DJ med skavmärken, terrin med nagg insidan, ett par figuriner med lagningar/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rökelsekar höjd 10,5 cm.

Antal besök: 774