TALLRIKAR 19 st Rörstrand.

TALLRIKAR 19 st Rörstrand.
4368609. TALLRIKAR 19 st Rörstrand.

10 st djupa tallrikar 8-kantiga diameter ca 24 cm
9 st tallrikar diameter ca 24 cm.

bruksslitage, krackelering, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 275