SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.

SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.
4368593. SMINKBORD, teak, 1950/60-tal.

Skrivbord höjd ca 68 cm.
ca 96 x 41 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbord höjd ca 68 cm.
ca 96 x 41 cm.

Gott bruksskick.

Antal besök: 337