FÅTÖLJER, ett par, Svante Skogh, Säffle Möbelfabrik, 1950-/60-tal.

436854. FÅTÖLJER, ett par, Svante Skogh, Säffle Möbelfabrik, 1950-/60-tal.

Stomme i ek. Lösa sitt- och ryggplymåer klädda i textil.

Bruksslitage. Smärre fuktfläckar. Mindre repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 690