DOLKAR MED BALJA, orientalisk, 1900-tal.

4368472. DOLKAR MED BALJA, orientalisk, 1900-tal.

Längd ca 24-32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 24-32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 191