SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
4368239. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Höjd 65 cm
Längd 70 cm
Bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm
Längd 70 cm
Bredd 43 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 303