ÅKE THORNBLAD. SKULPTUR, TERRAKOTTA.

4368149. ÅKE THORNBLAD. SKULPTUR, TERRAKOTTA.

Katt på träsockel, höjd 21cm, längd 23cm exkl. sockel, signerad.

Något ytslitage, sockel med slitage och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 847