GUSTAV ARNE. SKYMNING, VIKEN.

GUSTAV ARNE. SKYMNING, VIKEN.
4368127. GUSTAV ARNE. SKYMNING, VIKEN.

Olja på pannå, mått 35x29cm, rammått 39x33cm, signerad och daterad G.ARNE. 67.

Något ramslitage.

Gustav Arne (1925–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något ramslitage.

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besök: 1 181