GUSTAV ARNE. LANDSKAP, VIKEN.

GUSTAV ARNE. LANDSKAP, VIKEN.
4368120. GUSTAV ARNE. LANDSKAP, VIKEN.

Olja på pannå, 1965, mått 34x28cm, rammått 39x33cm, signerad G. ARNE.

Något ramslitage.

Gustav Arne (1925–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Något ramslitage.

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besök: 1 059