ÅKE LAGERBERG. KOMPOSITION.

ÅKE LAGERBERG. KOMPOSITION.
4368098. ÅKE LAGERBERG. KOMPOSITION.

Blandteknik, mått 30x30cm, rammått 31x31cm, signerad på baksidan, Åke Lagerberg 1975.

Några små fläckar, lite ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 220