VÄGGUR, 18-/1900-tal.

VÄGGUR, 18-/1900-tal.
4368085. VÄGGUR, 18-/1900-tal.

Fanerat med valnöt, svärtade detaljer. Ca 28x88x15 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Dekordelar saknas. Torrsprickor. Ingen funktionsgaranti lämnas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 143