LISA LARSON. GUSTAVSBERG, FIGUR LOTTA.

4368042. LISA LARSON. GUSTAVSBERG, FIGUR LOTTA.

Höjd 17cm, etikettmärkt, monogramsignerad LL.

Mindre ytslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 638