GULDRING MED CAMÉ, 18K guld, 1922.

4368025. GULDRING MED CAMÉ, 18K guld, 1922.

Guldring, 18K guld, invändig gravyr, 1922.
Stämplad HS (Hugo Strömdahl 1880-1953) 18BK.
Ringstorlek ca 16,25

Vikt ca 4,28 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16,25

Vikt ca 4,28 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 211