Guldring, 18K guld, invändig gravyr, 1922.
Stämplad HS (Hugo Strömdahl 1880-1953) 18BK.
Ringstorlek ca 16,25
Vikt ca 4,28 gram.
Ytslitage.
Ringstorlek ca 16,25
Vikt ca 4,28 gram.
Ytslitage.