OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografier, 13 st, "Aviatory", signerade och numrerade.

4367954. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografier, 13 st, "Aviatory", signerade och numrerade.

Motiv föreställande flygmaskin. Numrerad upplaga på 100 exemplar. Mått 46x62 cm.

Bruksslitage, skador på pappret. Tejpmärken på några.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 152