4367819. KOPPARPANNOR, 3 st. Wagner, Tyskland.
Tre stycken pannor i koppar med handtag i mässing. Etikettmärkta / stämplade "Wagner, Curogan".
Diameter ca 14 cm, bredd inkl. handtag 27 cm, höjd 5,5 cm.
Diameter ca 19 cm, bredd inkl. handtag 35 cm, höjd 6,5 cm.
Bruksslitage. Repor, fläckar. Limrester från etikett.