LARS ANDERSSON BJÖNNI. Akvarell, signerad.

4367756. LARS ANDERSSON BJÖNNI. Akvarell, signerad.

Bildyta ca 72 x 95,5 cm.
Rammått ca 100 x 122,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 72 x 95,5 cm.
Rammått ca 100 x 122,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 417