SVANTE SKOGH, SOFFA, 1900-tal, Förenade Möbler Linköping, fast stoppad klädsel, betsad stomme.

4367747. SVANTE SKOGH, SOFFA, 1900-tal, Förenade Möbler Linköping, fast stoppad klädsel, betsad stomme.

Längd ca 163, djup ca 83, sitthöjd ca 43 cm.

Smärre slitage, ytlig smuts, stomme med märken/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 334