KARL BERGMAN. Skärgårdsmotiv med tallar, olja på duk, signerad.

436766. KARL BERGMAN. Skärgårdsmotiv med tallar, olja på duk, signerad.

Ca 79 x 139 cm.

Ram med dekorskador.

Karl Bergman (1891–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 79 x 139 cm.

Ram med dekorskador.

Karl Bergman (1891–1965)

Antal besök: 609