PETER NILSSON. "Betande kor", signerad Peter Nilsson, akvarell.

4367642. PETER NILSSON. "Betande kor", signerad Peter Nilsson, akvarell.

Innanför passepartout 16x25 cm.
Rammått 29.5x37.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 29.5x37.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 240