SJALAR, 2 st. 18/1900-TAL.

SJALAR, 2 st. 18/1900-TAL.
4367638. SJALAR, 2 st. 18/1900-TAL.

En sjal med floral brodyr.
Ca. 77.5 x 77 samt 73 x 73.5 cm.

Skador och slitage. Fläckar. Blekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

En sjal med floral brodyr.

Antal besök: 95