OSCAR & CLOTHILDE, soffa, 2000-tal, grön, textilklädsel.

4367537. OSCAR & CLOTHILDE, soffa, 2000-tal, grön, textilklädsel.

sitthöjd 47, rygghöjd 80, djup 96, längd 240 cm.

Slitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, märken.

Antal besök: 499