SNÄCKSKALSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

4367526. SNÄCKSKALSLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Skärm ca 25x36.
Större innerkupa.

Bruksslitage, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skärm ca 25x36.
Större innerkupa.

Antal besök: 464