ARNOLD HAGSTRÖM. Färglitografi.

4367517. ARNOLD HAGSTRÖM. Färglitografi.

Komposition, signerad och numrerad 215/250, bildmått 24,5x26 cm, totalmått 50x39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 170