SKÅL, glas Göran Wärff för Kosta.

436742. SKÅL, glas Göran Wärff för Kosta.

Skål i gröna och blå nyanser med uppsprucken dekor. Signerad Kosta 56974 Wärff.
Diameter 23, höjd 7 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 23, höjd 7 cm.

Gott bruksskick.

Antal besök: 987