VÄRLDSATLAS, 2 st, 1900-tal.

VÄRLDSATLAS, 2 st, 1900-tal.
4367386. VÄRLDSATLAS, 2 st, 1900-tal.

Åhlén & Åkerlunds förlag, Stockholm 1934, halvfranskt band, ca. 40x27 cm.
National Geographic Atlas of the world, 1963, ca. 49x32 cm.

Nött pärm.
Skyddspapper med skador.
Sidor ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nött pärm.
Skyddspapper med skador.

Antal besök: 124