MOPED, Monark, 1950/60-tal.

MOPED, Monark, 1950/60-tal.
4367341. MOPED, Monark, 1950/60-tal.

.

Skador & slitage.
Säljes som rep-objekt i befintligt skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Skador & slitage.

Antal besök: 860