SKÅLFAT, kristall Mona Morales Schildt, Kosta.

436728. SKÅLFAT, kristall Mona Morales Schildt, Kosta.

Underfångsteknik med vit spiraldekor. Signerad Kosta SH 5935.
Diameter (fatet är asymmetriskt) ca 22,5 cm, höjd 5,5 cm.

Undersides repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Undersides repor.

Antal besök: 724