OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, textiltryck, signerad Buddhi, 1900-tal.

4367196. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, textiltryck, signerad Buddhi, 1900-tal.

Ca 170x185 cm.

Bruksslitage. Textil med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 170x185 cm.

Antal besök: 289