JAHN AAMODT. Fåtölj "Timeout Chair", Conform, 2000-tal.

4367129. JAHN AAMODT. Fåtölj "Timeout Chair", Conform, 2000-tal.

Fåtöljens bredd 80 cm, höjd ca 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 398