FAT, kristall Bengt Heintze Kosta Crystal Collection.

436711. FAT, kristall Bengt Heintze Kosta Crystal Collection.

Lila underfång med spiraldekor och matterad yta. Signerad B Heintze Kosta och märkt med etikett. Diameter 30,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 775