ARNE FALLBERG. Färglitografi.

ARNE FALLBERG. Färglitografi.
4367065. ARNE FALLBERG. Färglitografi.

Vikäppen, signerad och numrerad 200/200, 40x50 cm, totalmått 51x62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 129