RÖKBORD, ek, 1900-talets första hälft.

4367012. RÖKBORD, ek, 1900-talets första hälft.

Skiva med intarsia och glas. Diameter ca 60, höjd 61 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 361