FOTPALL trä med flätad sits.

FOTPALL trä med flätad sits.
4366969. FOTPALL trä med flätad sits.

48x53x37 cm.

Bruksslitage, fläckar, märke, skador i flätning.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x53x37 cm.

Antal besök: 236