CHIFFONJE, 1800/1900-tal.

CHIFFONJE, 1800/1900-tal.
4366780. CHIFFONJE, 1800/1900-tal.

Höjd 120 cm
Bredd 109 cm
Djup 49 cm.

Nyckel saknas till invändigt skåp
Lådknoppar med skador
Skada på list mellan lådor
Krackelyrer, repor, fläckar
Något maskstungen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm
Bredd 109 cm
Djup 49 cm.

Lådknoppar med skador
Skada på list mellan lådor
Krackelyrer, repor, fläckar
Något maskstungen.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 555