KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal.

KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal.
4366707. KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal.

Etikettmärkt på insidan, ursprungligt hänglås utan nyckel medföljer.
Mått: 32 x 66 x 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 32 x 66 x 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 191