ARNE NORELL. Soffa, läder, "Jupiter", 1970/80-tal.

4366642. ARNE NORELL. Soffa, läder, "Jupiter", 1970/80-tal.

3-sits soffa, djuphämtat läder.
Etikettmärkt.

Höjd 85 cm, sitthöjd 42 cm, bredd 218, djup 85 cm.

Bruksskick,
Smärre repor och fläckar,
Nyansskillnader i skinn, ställvis något torrt skinn.

Arne Norell (1917–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Bruksskick,
Smärre repor och fläckar,

Arne Norell (1917–1971)

Antal besök: 516