TAKLAMPA, plafond, alabaster, 1900-tal.

4366602. TAKLAMPA, plafond, alabaster, 1900-tal.

Tre ljuspunkter.
Diameter ca 50 cm
Höjd ca 80 cm.

Ej funktionstestad, inga garantier lämnas. Invändig spricka. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljuspunkter.
Diameter ca 50 cm
Höjd ca 80 cm.

Antal besök: 235